NIEŚMIAŁY POWRÓT CIĘŻKIEGO K-1 W LISTOPADZIE

Organizacja K-1 Japan postanowiła przywrócić do blasku chwały ciężkie K-1. W listopadzie, dokładnie 23 listopada odbędzie się pierwszy po dłuższej przerwie turniej ciężkiego K-1. Niestety w przeciwieństwie do turniejów w wagach 65 kg i niżej zabraknie ciekawych nazwisk.

Niestety brakuje wielkich nazwisk. Sama organizacja, która została zakupiona przez Krush, która oprócz promowania marki K-1 Japan promuje również KHAOS. Doskonałe eventy w niższych kategoriach wagowych, zwłaszcza pod względem sportowym, dają nadzieję, że po premierowej edycji turnieju ciężkiego K-1 kolejne będą już o wiele lepiej obsadzone i co za tym idzie, poziom sportowy się zwiększy.

Wbrew pozorom nie jest tak najgorzej. Jednym z uczestników jest Roel Mannaart, syn legendy światowego kickboxingu, Andre Mannaarta. Według ekspertów syn słynnego kickboxera jest doskonale wyszkolonym technicznie zawodnikiem, który rokuje nadzieje na wielkie sukcesy. Faworytem turnieju wydaje się być na ten moment Ibrahim El Bouni. Stawkę uzupełniają Japończycy, a rozpiskę na ten moment przedstawiamy poniżej.

K-1 World Grand Prix in Japan Heavyweight Grand Prix:
Final 8: Makoto Uehara vs. Pacome Assi
Final 8: K-JEE vs. Antonio Plazibat
Final 8: Masahiro Iwashita  vs. Roel Mannaart
Final 8: Koichi Pettas vs. Ibrahim El Bouni

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.