EET 2: SIÓDMEGO PAŹDZIERNIKA W ŻAGANIU

Siódmego października w Żaganiu swoją drugą edycje zorganizuje ciekawie zapowiadająca się organizacja Extreme Energy Time. Teraz poznaliśmy wielu bohaterów zbliżających się emocji.

Łukasz Rambalski (20-10) - HUNTER GYM BYDGOSZCZ
Zdobytych ponad 24 medali, stoczonych ponad 100 walk (K-1, low kick, Muay Thai). W Tajlandii uczył się od najlepszych na świecie: Yodsenklai, Naruepol, Pajonsuk, Yak. Wielokrotne uczestniczył w zgrupowaniach w najlepszych na świecie holenderskich klubach u boku zawodników takich jak: Albert Ktaus, Alviar Lima, Faldir Chahbari, Khalid Bourdif, Andy Souwer czy Muhammed Gur. To prawdziwy kickboxer z krwi i kości!

Grzegorz Lenart (22-5) - AEP VORENUS JAWOR
Biało-Czerwony na pierwszej edycji wystąpił w walce wieczoru pokonując Marcina Bachórza. Jego sukcesy to: Mistrz Polski w kick-boxingu z 2006 roku, zdobywca pierwszego miejsca na Mistrzostwach Polski Shidokan Karate w kategorii thai-boxingu z 2006 roku i tytułu mistrzowskiego na gali Glory of Fire w Pradze z 2008 r. Ponadto najlepszy zawodnik K-1 Rules podczas Dolnośląskiej Ligi Muay Thai i K-1 we Wrocławiu, jest zwycięzcą II Festiwalu Sztuk Walki w konkurencji K-1 oraz Gali International Shidokan we Francji w 2010 roku. Zwycięstwo przez nokaut na gali IMF w Letterkeny oraz zdobył Pas Mistrzowski Wielkiej Brytanii na Chaos Fighting Championship.

Jarosław Zawodni (10-4) - KO GYM ŚWIEBODZICE
Jarosław Zawodni to doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma ponad 100 stoczonych walk w tym 14 zawodowych.

Dominik Zadora (60-3) - K.O. GYM MUAY THAI WROCŁAW
Utalenowany z ogromnym doświadczeniem, między innymi: 4- krotny Mistrz Polski Muay Thai, zdobywca Pucharu Świata WKF, zawodowy Mistrz Europy ISKA, walki o pas Zawodowego Mistrza Świata WKU i ISKA, zdobywca Pucharu Polski Muay Thai, reprezentant Polski Muay Thai na Mistrzostwach Świata w Tajlandii oraz Mistrzostwach Europy we Włoszech, zwycięzca licznych Gal i Turniejów.

Kacper Muszyński (9-1) - ARMIA POLKOWICE
Po świetnym debiucie w organizacji czas na kolejną szansę dla tego młodego wojownika. Młodszy brat Bartosza Muszyńskiego również ma czym się popisywać, bo lista jest długa: I miejsce Puchar Polski K-1 junior młodszy - Starachowice 2013, I miejsce Puchar Polski Low kick - Krynica Zdrój 2014.

Fabio Di Lalla (2-0) - Armia Polkowice
Duże emocje zapewni nam kolejny reprezentant Polkowic. Lalla to Mistrz Polski Seniorów 2016. Na koncie ma również takie sukcesy jak: III Miejsce Mistrzostwa Polski Low-kick junior młodszy - Radzymin 2013, I Miejsce Puchar Polski Junior młodszy - Krynica Zdrój 2013, III Miejsce Mistrzostwa Europy junior młodszy Low-kick - Krynica Zdrój 2013, I miejsce Mistrzostwa Polski Low-kick junior młodszy - Bełchatów 2014 (tytuł najlepszego juniora młodszego zawodów),II miejsce Mistrzostwa Polski junior starszy - Głogów 2014.

Krzysztof Podemski (5-4) - MALINOWSKI TEAM
Biało-Czerwony walczy w formule K-1, ale widzieliśmy go również w MMA, gdzie jest niepokonany w swoich dwóch pojedynkach. Wracając do Kick-Boxingu, bo tam Krzysztof oczywiście wystąpi - może już się popisać niezłymi osiągnięciami: V-ce mistrz. św. MMA WFMC Junior, III miejsce mistrz. św. K-1 WFMC Junior czy Vice Mistrz Polski seniorów Muay Thai Ifma.

Mateusz Derewńko (4-2) - AEP VORENUS JAWOR
Mieszkaniec Jawora, reprezentuje klub AEP VORENUS Jawor. Mateusz walczył w walkach amatorskich 4-2, jak również próbował swoich sił w walkach zawodowych. Między innymi zwyciężył na VII WFMC FIGHT Żary.

Krystian Bajerski (3-4) - Malinowski Team
Krystian Bajerski to aktualny posiadacz pasa mistrzowskiego WFMCK1, zdobył Vice-Mistrzostwo Europy juniorów Federacji WFMC w 2012 roku. Dodatkowo Brązowy Medalista Mistrzostw Świata juniorów Federacji WFMC 2013 roku, Brązowy Medalista Mistrzostw Polski Muay Thai juniorów Federacji IFMA 2013 roku, Brązowy Medalista Mistrzostw Świata seniorów Federacji Shidokan formuła Thaiboxing 2015 roku. Zdobywca Pasa Mistrza Polski Federacji WFMC proam. - 65 kg, obrona 2016. To nie koniec, ponieważ Bajerski uczetniczył w walkach zawodowych nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech i na Węgrach.

Bartosz Świątek (8-2) - MALINOWSKI TEAM
Świątek w dorobku ma już tytuł Mistrz świata WFMC K-1 junior oraz Mistrza Polski low-kick młodzieżowców.

Konrad Chałko (Pro 5-0-1) - MALINOWSKI TEAM
Na swoim koncie Konrad ma już ważne sukcesy jak: Mistrz Europy federacji WFMC low-kick senior, pas federacji WFMC Pro-am senior K-1, Mistrz Polski ifma muaythai junior, Wicemistrz Świata federacji WFMC w 2013 roku. Dodatkowo Chałko brał już udział na galach w Niemczech, które należały na skalę europejską jaki światową.

Marcin Moskwa (1-0) - FIGHT HOBBY Legnica
Reprezentant klubu FIGHT HOBBY Legnica. Legniczanin ma na swoim koncie starty w karate kyokushin oraz uczestniczył w organizowanych na Dolnym Śląsku amatorskich ligach na zasadach K-1.

Krzysztof Górski (1-1) - PRYCH TEAM TKKF OLIMP LEGNICA
Stoczył amatorskie walki w boksie jak i kickboxingu. Uczestnik Pucharu Polski i Mistrzostw Polski.

Adami Piastowski (2-0) - JENEL FIGHT TEAM
Polak to między innymi 3-krtony Mistrz Polski Junior K-1.

Wystąpi również - Karol Welter Marcin Kujda.

Zapraszamy też wszystkich do nabycia biletów na: www.e-bilet.pl, Malinowski Team, Pałac Książęcy Żagań p. 270, Klub Fight Hobby Legnica.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.