EET 2: RAJEWSKI I STAWICKI W KARCIE WALK

W Żaganiu już siódmego października odbędzie się druga edycja Extreme Energy Time. Do karty walk dodano dwóch utalentowanych zawodników, którzy zapewnią emocje dla kibiców zgromadzonych w hali.

71 kg: Robert Rajewski Jr. (10-5) to bardzo mocny zawodnik, należy do Klubu Rajewski Team, który na swoim koncie posiada wiele osiągnięć. Zespół klubu to rodzina, pod wodzą Roberta Rajewskiego. Robert Senior zajmuje się sportami walki od ponad dwudziestu lat. Między innymi stworzył Rajewski Team, czyli klub, który od lat 'dostarcza' kadrowiczów, zdobywa mistrzowskie tytuły na polskich i międzynarodowych arenach. Pod względem tytułów, pucharów, medali i dyplomów, jest to na pewno jeden z najlepszych zespołów. Robert w tym pojedynku będzie chciał udanie wrócić po ostatniej porażce na FEN 17. W Gdyni pewnie jednogłośną decyzją sędziów, pokonał go po twardej walce Jarosław Daschke.

91 kg: Zbigniew Stawicki (5-5-1) to reprezentant klubu Hunter Gym Bydgoszcz. Zbigniew w tym pojedynku zmierzy się z Krzysztofem Podemskim

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.