K-1 JAPAN Z MOCNYM EVENTEM JUŻ W PONIEDZIAŁEK

Organizacja K-1 Japan coraz śmielej poczyna sobie na japońskim rynku. Mająca prawa do promowania słynnej marki wraca z turniejem wagi ciężkiej w październiku, ale wcześniej odbędzie się turniej w wadze do 67 kg i nie zabraknie ciekawych nazwisk.

W sumie niemal wszyscy uczestnicy turnieju są bardzo mocnymi zawodnikami. W pierwszej walce jeden z najlepszych zawodników japońskiego kickboxingu, Yuta Kubo zmierzy się z potomkiem słynnego nauczyciela rodziny Gracie, Minoru Kimurą. Ponadto w turnieju zobaczymy Hitoshiego Tsukakoshiego, Mohana Dragona czy Daiki Watabe. Faworytem wydaje się być jednak Kubo, ale jak to w Japonii, niespodzianki zdarzają się zwłaszcza wtedy, gdy jest się pewnym zwycięstwa.

Nie gorzej wyglądają pojedynki dodatkowe. Hirotaka Urabe zawalczy z Masahiro Yamamoto, czy słynny Hinata, który zasłynął middle kickiem i sensacyjnym zwycięstwem nad Andy’m Souwerem przed laty. Hinata spotka się w ringu z Sergio Sanchezem. Ponadto zobaczymy Takeru oraz Taigę, czyli dwóch czołowych postaci japońskiego K-1. Poniżej pełna rozpiska turnieju oraz extrafightów.

Turniej do 67 kg:
Yuta Kubo vs. Minoru ‘Philip’ Kimura
Hitoshi Tsukakoshi vs. Han Wenbao
Kazuki Yamagiwa vs. Melsik Baghdasaryan
Daiki Watabe vs. Mohan Dragon

Walka rezerwowa turnieju:
Keita Makihira vs Kenji

Pojedynki dodatkowe:
Takeru vs. Wang Juanguang
Taiga vs. Stauros Exakoustidis
Yoshiki Takei vs. Namito Izawa
Hinata vs. Sergio Sanchez
Hirotaka Urabe  vs. Masahiro Yamamoto
Kotaro Shimano vs. Koji

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.