EXTREME ENERGY TIME 2: NOWE ZESTAWIENIA

Już siódmego października w Żaganiu odbędzie się gala Extreme Energy Time 2. Teraz poznaliśmy walkę wieczoru, ale również ciekawe starcia zbliżającego się wydarzenia. W najważniejszym pojedynku zobaczymy Łukasza Rambalskiego (20-10), który tym razem skrzyżuje rękawice z Dominikiem Zadorą (19-6).

Reprezentant Hunter Gym Bydgoszcz zdobył ponad 24 medali, stoczonych ponad 100 walk (K-1, low kick, Muay Thai). W Tajlandii uczył się od najlepszych na świecie: Yodsenklai, Naruepol, Pajonsuk, Yak. Wielokrotne uczestniczył w zgrupowaniach w najlepszych na świecie holenderskich klubach u boku zawodników takich jak: Albert Ktaus, Alviar Lima, Faldir Chahbari, Khalid Bourdif, Andy Souwer czy Muhammed Gur. To prawdziwy kickboxer z krwi i kości! Dodatkowo Rambalskiego mogliśmy zobaczyć również w federacji Fight Exclusive Night, gdy dawał emocjonujące pojedynki z Zakarią Baitarem czy Wojciechem Wierzbickim.

Utalentowany z ogromnym doświadczeniem, między innymi: 4- krotny Mistrz Polski Muay Thai, zdobywca Pucharu Świata WKF, zawodowy Mistrz Europy ISKA, walki o pas Zawodowego Mistrza Świata WKU i ISKA, zdobywca Pucharu Polski Muay Thai, reprezentant Polski Muay Thai na Mistrzostwach Świata w Tajlandii oraz Mistrzostwach Europy we Włoszech, zwycięzca licznych Gal i Turniejów.

91 kg: Jarosław Zawodni (10-4) vs Grzegorz Lenart (22-5)

Jarosław Zawodni to doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma ponad 100 stoczonych walk w tym 14 zawodowych.
Reprezentant Aep Vorenus Jawor na pierwszej edycji wystąpił w walce wieczoru pokonując Marcina Bachórza. Jego sukcesy to: Mistrz Polski w kick-boxingu z 2006 roku, zdobywca pierwszego miejsca na Mistrzostwach Polski Shidokan Karate w kategorii thai-boxingu z 2006 roku i tytułu mistrzowskiego na gali Glory of Fire w Pradze z 2008 r. Ponadto najlepszy zawodnik K-1 Rules podczas Dolnośląskiej Ligi Muay Thai i K-1 we Wrocławiu, jest zwycięzcą II Festiwalu Sztuk Walki w konkurencji K-1 oraz Gali International Shidokan we Francji w 2010 roku. Zwycięstwo przez nokaut na gali IMF w Letterkeny oraz zdobył Pas Mistrzowski Wielkiej Brytanii na Chaos Fighting Championship.


81 kg: Patryk Kimula (2-1) vs Marcin Moskwa (1-0)

Reprezentant klubu FIGHT HOBBY Legnica. Legniczanin ma na swoim koncie starty w karate kyokushin oraz uczestniczył w organizowanych na Dolnym Śląsku amatorskich ligach na zasadach K-1.

91 kg: Zbigniew Stawicki (5-5-1) vs Krzysztof Podemski (5-4)

Podemski walczy w formule K-1, ale widzieliśmy go również w MMA, gdzie jest niepokonany w swoich dwóch pojedynkach. Wracając do Kick-Boxingu, bo tam Krzysztof oczywiście wystąpi - może już się popisać niezłymi osiągnięciami: V-ce mistrz. św. MMA WFMC Junior, III miejsce mistrz. św. K-1 WFMC Junior czy Vice Mistrz Polski seniorów Muay Thai Ifma.

71 kg: Krzysztof Górski vs Bartosz Świątek (8-2)

Górski to reprezentant Prych Team Tkkf Olimp Legnica, który stoczył amatorskie walki w boksie jak i kickboxingu. To również uczestnik Pucharu Polski i Mistrzostw Polski.
Świątek w dorobku ma już tytuł Mistrz świata WFMC K-1 junior oraz Mistrza Polski low-kick młodzieżowców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.