HFO 4: ŁUKASZ PŁAWECKI GOTOWY NA WOJNĘ

Dzisiaj w Nowym Sączu odbędzie się już czwarta edycja ciekawej organizacji HFO. Zawodnicy spełnili wymagane limity wagowe i czekają już tylko na wojnę w ringu. Parę zmian, jednak nie pokrzyżowało to planów organizacji, która dla kibiców zapewniła piętnaście pojedynków. Wszyscy mogą być zadowoleni, ponieważ będą walki w formule K-1, MMA, Boksie czy nawet walki rycerskie.

W walce wieczoru utalentowany Łukasz Pławecki (17-13-1), stanie do starcia z młodym Yankubą Juwarą (25-5), a na szali będzie pas organizacji IPCC. Tym samym walka zostaje zakontraktowana na 5 rund, a smaczku dodają świetne warunki fizyczne fightera z Gambii. Yankuba może pochwalić się wzrostem (190 cm), którym będzie przeważał nad Łukaszem aż o 17 centymetrów. Juwara to zawodnik trenowany przez Artura Kyshenko, a mimo swojego pochodzenia mieszka aktualnie w Barcelonie. Dodatkowo ze swoich dwudziestu pięciu zwycięstw aż piętnaście kończył przed czasem, a wcześniej mogliśmy go zobaczyć szlifującego formę w czołowym klubie Mike's Gym.

Polak jest zmotywowany, aby wrócić na tor zwycięstw po ostatnich swoich porażkach. Mimo wszystko ujmy nie było, ponieważ Pławecki wystąpił na Glory 38, gdy pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał go Niclas Larsen. Po starciu w Chicago przyszedł czas na walkę w kolejnej czołowej federacji na świecie - mowa oczywiście o Kunlun Fight. Był to start w turnieju na 64 edycji, gdzie tym razem sposób na niego znalazł Feng Xingli.

Walka wieczoru:
-72,5 kg: Łukasz Plawecki (17-13-1) vs Yankuba Juwara (25-5)

Pozostałe:
-77kg: Bartosz Zając (Halny Nowy Sącz) vs Łukasz Kozyra (WKS Sobieski Żygoń)
-70kg: Marcin Kret (Halny Nowy Sącz) vs Michał Benben (Gladiators Bełchatów)
-77kg: Przemysław Pawlak (Halny Nowy Sącz) vs Józef Kołodziej (Goral Gym Słowacja)
-77kg: Norbert Job (Halny Nowy Sącz) vs Tomasz Kubczak (Corio Łódź)
-81kg: Witold Myjak (Halny Nowy Sącz) vs Dariusz Miernik (Corio Łódź)
-77kg: Andrzej Grzegorczyk (Halny Nowy Sącz) vs Sylwester Pleśniak (ARTFIGHT Rzeszów)
-70kg: Maciej Kucharski (Halny Nowy Sącz) vs Patryk Krzymowski (Niezrzeszony Łomża)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.