DSF KB 13: TURYŃSKI BĘDZIE BRONIŁ TYTUŁU WAKO PRO

Takiej walki w Polsce jeszcze nie było! 3 lutego na DSF Kickboxing Challenge 13 Michał Turyński będzie bronił tytułu mistrza świata WAKO PRO wagi superciężkiej w walce z legendą K-1. To druga walka o pas na wrocławskiej gali. Główną atrakcją będzie starcie Bratkowicz-Kubiszyn 2 w kategorii do 86 kg. To nie jedyna niespodzianka dla kibiców! Na konferencji prasowej 10 stycznia nie tylko ogłosimy nazwisko rywala Turyńskiego – przedstawimy też nową gwiazdę federacji, która wystąpi w meczu międzynarodowym Polska-Czechy. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów na Stadion Miejski do Wrocławia!

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy DSF Kickboxing Challenge zanotowało wiele istotnych wzmocnień. Dołączyli m.in. Marcin Różalski, Daniel Omielańczuk oraz Paweł Biszczak, cementując pozycję lidera federacji na polskim rynku. To jednak nie koniec rozwoju organizacji stworzonej przez Sławomira Duba. Kolejna gwiazda kickboxingu przechodząca pod nasze skrzydła zostanie przedstawiona już w środę!

Druga niespodzianka to nazwisko kolejnego rywala najlepszego nad Wisłą kickboksera wagi superciężkiej. Na gali we Wrocławiu Michał Turyński przystąpi do obrony tytułu mistrza świata WAKO PRO, a naprzeciw Polaka stanie legenda tego sportu. Takiej walki kickbokserskiej w naszym kraju jeszcze nie było!

Konferencja prasowa przed DSF Kickboxing Challenge 13

Miejsce: Business Club, Stadion Miejski we Wrocławiu
Termin: środa 10 stycznia, początek o godzinie 12:00

Na zapowiadanej konferencji obecni będą Michał Turyński (+91 kg), debiutujący w federacji DSF Kickboxing Challenge Paweł Biszczak (75 kg), świeżo upieczony amatorski mistrz świata Adam Gielata (71 kg) oraz bohaterowie walki wieczoru o pas DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 86 kg – Maksymilian Bratkowicz oraz Mateusz Kubiszyn. Nie może także zabraknąć obiecywanej gwiazdy, która oficjalnie podpisze kontrakt.

Już 3 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się pierwsza tegoroczna wielka impreza kickbokserska – DSF Kickboxing Challenge 13. W walce wieczoru o pierwszy w historii federacji mistrzowski pas w kategorii do 86 kg zmierzą się dwaj złoci medaliści amatorskich mistrzostw świata – Maksymilian Bratkowicz i Mateusz Kubiszyn. Bilety są dostępne na ticketclub.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.