GLORY MA NOWEGO SZEFA, TO MARSHALL ZELAZNIK

Redakcja, Informacja własna

2018-01-24

Marshall Zelaznik został nowym szefem Glory, największej kickboxerskiej organizacji na świecie. Nowy CEO, który będzie odpowiedzialny za globalny rozwój organizacji, jest świetnie znany w świecie sportów walki, szczególnie w Wielkiej Brytanii. To on organizował pierwsze gale UFC na Wyspach, budując rynek mieszanych sztuk walki. Za jego czasów udało się wykreować takie gwiazdy UFC jak Michael Bisping czy Dan Hardy.

-  Glory zrobiło wszystko co było trzeba, aby zbudować globalna markę. Obejmując nowe stanowisko, dopilnuję aby ten kierunek był kontynuowany. Glory było, jest i będzie organizacją, dla której walczyć to ogromny zaszczyt. - Mówił po nominacji nowy CEO.

- Marshall ma wielkie doświadczenie w dogadywaniu się telewizjami na transmisje gal, a w dzisiejszych czasach to niezwykle ważne. - Skomentował nową sytuację Łukasz Banach, który od lat współpracuje z Glory. - Nowy dyrektor wykonawczy to nowe pomysły i nowe strategie. Teraz tylko pozostaje czekać, co takiego nowy CEO wniesie do organizacji. - Mówi organizator najbliższej gali w Chicago.