WIRTUOZ CHALLENGE: DWIE CIEKAWE WALKI W KARCIE

Przed Wami walka wieczoru, w której zmierzą się: Robert Krasoń (Tom Center Piotrków Trybunalski) oraz Dawid Mirkowski (Garuda Warszawa).

Robert to zawodnik, który dał świetną walkę na naszej pierwszej edycji, gdzie pokonał Daniela Kolasińskiego. Udowodnił tym samym, że Ci którzy skreślali go po porażce z Maciejem Jewtuszko na DSF są w dużym błędzie. Robert ma na swoim koncie medale z imprez międzynarodowych oraz krajowych min. Jest Zawodowym Mistrzem Europy Full Contact Caen (Francja) 2016, Wicemistrzem Świata Full Contact Dublin 2015 .

Dawid mimo młodego wieku stoczył więcej walk zawodowych. Zajmuje drugie miejsce w rankingu polskich zawodników w kategorii -77 kg. Podobnie jak Robert ma na swoim koncie medale z imprez krajowych, jak i międzynarodowych. Dawid to min. Mistrz Świata federacji WAK-1F, Wicemistrz Europy muay thai.

Bedzie to pojedynek debiutującego w zawodowych walkach Filipa Karbownika (Tom Center Piotrków Trybunalski) z weteranem kickboxingu Łukaszem Rambalskim (Hunter Gym/Smok Toruń).

Mimo, iż będzie to debiut Filipa w zawodowych walkach nie oznacza to, że jest człowiekiem z przypadku. Jest dwukrotnym Mistrzem Polski w Full Contact oraz trzykrotnym Vice Mistrzem Polski. Na swoim koncie ma także brązowy medal Mistrzostw Świata Full Contact 2017.

Z kolei Łukasz Rambalski to jedna z ikon kickboxingu w Polsce, wymienić jego wszystkie sukcesy byłoby nam niezwykle ciężko, ale oto kilka z nich : Zawodowy Mistrz Polski K-1, Zawodowy Mistrz Polski Muay Thai, Zawodowy Mistrz Państw Nadbałtyckich BMAF, Dwukrotny medalista Pucharu Świata K-1. Ponadto walczył dla bardzo znanych federacji, zarówno w kraju, jak i na świecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.