HFO 6: WIKTOR WASZCZUK RYWALEM BARTKA ZAJĄCA

Redakcja, Informacja prasowa

2019-04-10

Bartosz Zając w ostatnim czasie w ringu nie meldował się zbyt często, tocząc więcej walk z kontuzjami niż z rywalami. W 2018 stoczył tylko jedną walkę, odmawiając kilu innych z powodu urazów. W 2019 roku reprezentant klubu Halny Nowy Sącz zamierza powrócić do startów w wadze półśredniej, po drodze tocząc walkę w junior średniej. Walczący w przeszłości na galach KOK, WLF czy Mix Fight Gala zawodnik spotka się w ringu z reprezentującym Red Lion Club  Wiktorem Waszczukiem.

Wiktor Waszczuk to zdobywca złotego medali mistrzostw świata federacji ISKA, które obyły się w maju ubiegłego roku. Na zawodowych ringach występował między innymi na galach warszawskiej federacji Granda PRO, gdzie nokautował bądź sam był nokautowany. To właśnie bezpardonowy i ofensywny styl walki czyni walki Waszczuka tak bardzo interesujące dla kibiców. Trener i reprezentant klubu Red Lion Club Międzyrzec Podlaski wywodzi się z Muay Thai, ale regularnie toczy też pojedynki w K-1. Właśnie w tej formule, w wadze do 81 kg, zmierzy się w maju z  Bartoszem Zającem.

Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243.  UWAGA! Tylko do 15 kwietnia obowiązują specjalne, niższe ceny 79 i 170 zł. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.

Walka o pas mistrza świata ISKA:
-78 kg; Łukasz Pławecki (Polska) vs TBA

Co-main event:
-81 kg: Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) vs Łukasz Szecówka (MediGym Koziegłowy)

Karta główna:
-81 kg: Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team) vs Robert Krasoń (Tom Center)
-81 kg: Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz) vs Wiktor Waszczuk (Red Lion Club)
-75 kg: Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)
-85 kg: Kamil Janik (HALNY Nowy Sącz) vs Dominik Bala (Legion Głogów)
-65 kg: Mariusz Przewłocki (Sparta Gym Warszawa) vs TBA
-95 kg: Daniel Płonka (Top Team Rzeszów) vs TBA

Karta wstępna:
-65 kg: Marcin Krok (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
-32 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
-85 kg: Rafał Smolarz (Spartan Jasło) vs TBA