ONE SS: KENTA YAMADA WYGRYWA PO ŚWIETNEJ WALCE

Mistrz WBC Muay Thai, Krush i NJKF, Kenta Yamada pokonał weterana King of Kings, Deividasa Danylę w pojedynku na zasadach Muay Thai podczas gali ONE For Honor w Malezji. Sędziowie nie byli jednogłośni i po dobrej walce mieli problemy z wytypowaniem zwycięzcy, którym okazał się Japończyk.

Zawodnicy nie oszczędzali się od samego początku. Odbywaj mieli swoje momenty. Japończyk dobrze pracował w klinczu kolanami i łokciami, natomiast Litwin postawił na pracę rękoma i kopnięcia na korpus. W pierwszej rundzie weteran KOK trafił potężnym podbródkowym, po którym lekko ugięły się nogi Yamady. 

W drugiej rundzie Danyla ruszył na początku na rywala trafiając mocnymi ciosami krzyżowymi, jednak Japończyk przetrwał nawałnicę ciosów i potem sam nadział na kilka mocnych lewych prostych przeciwnika, które trafiły idealnie w punkt. Dodatkowo reprezentant kraju kwitnącej wiśni doskonale pracował kopnięciami na korpus i kolanami w klinczu, których zmieścił kilkanaście na korpusie Litwina. 

Trzecia runda to już prawdziwa wojna między zawodnikami. Obydwaj poszli na całość, zwłaszcza zmęczony Danyla, który postawił na pojedyncze ciosy i kopnięcia. Yamada dalej obijał korpus przeciwnika, dokładając do tego celne uderzenia na głowę i nawet wyciął w klinczu przeciwnika.

Sędziowie po dobrej walce wskazali jako zwycięzcę Japończyka, który zwyciężył na kartach dwóch sędziów, a trzeci opowiedział się za Litwinem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.