ONE SS: YODPANOMRUNG NOKAUTUJE KOLANEM

Dwukrotny mistrz Australii w Muay Thai, Taylor Hardcastle spotkał się w ringu z weteranem Muay Thai, Yodpanomrungiem Jitmuangnonem. Reprezentant Tajlandii nie miał większych problemów z pokonaniem australijskiego mańkuta, nokautując go w trzeciej rundzie na zasadach Muay Thai w rękawicach do MMA na gali ONE: For Honor w Malezji.

Pierwsza runda upłynęła pod znakiem małej ilosci akcji. Walczący z odwrotnej pozycji zawodnik z Antypodów czekał na możliwość skontrowania Taja, który znany jest właśnie z takiego stylu walki. W związku z tym niewiele się dzialo. Australijczyk trafił kilkoma prostymi, natomiast Taj skupił się na walce w klinczu. Mieliśmy krótką przerwę ze względu na kopnięcie w krocze w wykonaniu Taja.

W drugiej rundzie Yodpanomrung postawił a fizyczną dominację. Australijczyk był w stanie jednek złapać mającego na swoim koncie blisko 300 zawodowych walk w Muay Thai rywala na kontrę lewym krzyżowym. Taj jednak wygrywał rywalizację w klinczu, gdzie trafiał kolanami bądź efektownie sprowadzał przeciwnika na ziemię. Ponadto dokładał piekielnie mocne kopnięcia, które fenomenalnie dokręcał.

W trzeciej rundzie Yodpanomrung kontynuował natarcie na swojego rywala skupiając się na pracy w klinczu oraz kolanach z doskoku. Australijczyk od czasu do czasu pokazywał zęby próbując kontrować, jednak na doskonale dysponowanego Taja to było za mało. Nie dało się nie odnieść wrażenia, że Jitmuangnon bawi się ze swoim rywalem wiedząc, że jest między nimi duża różnica umiejętności. Ostatecznie koniec nastąpił na niecałą minutę przed końcem walki, gdy kolano z doskoku, poprzedzone serią kolan w klinczu zakończyło walkę przez KO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.