Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-03

ONE SS: ANDREW MILLER ODBUDOWUJE SIĘ PO NOKAUCIE

Sporty uderzane - Muay Thai

Udany powrót po ciężkim nokaucie zanotował Szkot, Andrew Miller. Trenujący w słynnym gymie Fairtex zawodnik pokonał na gali ONE Championship: For Honor w Malezji miejscowego Mohammeda Bin Mahmouda. Pojedynek był częścią karty eliminacyjnej gali i odbywał się na zasadach Muay Thai singapurskiej organizacji, a zawodnicy walczyli w rękawicach do MMA. [Czytaj więcej]

ONE SS: KENTA YAMADA WYGRYWA PO ŚWIETNEJ WALCE

Mistrz WBC Muay Thai, Krush i NJKF, Kenta Yamada pokonał weterana King of Kings, Deividasa Danylę w pojedynku na zasadach Muay Thai podczas gali ONE For Honor w Malezji. Sędziowie nie byli jednogłośni i po dobrej walce mieli problemy z wytypowaniem zwycięzcy, którym okazał się Japończyk. [Czytaj więcej]

ONE SS: YODPANOMRUNG NOKAUTUJE KOLANEM

Dwukrotny mistrz Australii w Muay Thai, Taylor Hardcastle spotkał się w ringu z weteranem Muay Thai, Yodpanomrungiem Jitmuangnonem. Reprezentant Tajlandii nie miał większych problemów z pokonaniem australijskiego mańkuta, nokautując go w trzeciej rundzie na zasadach Muay Thai w rękawicach do MMA na gali ONE: For Honor w Malezji. [Czytaj więcej]

ONE SS: JONATHAN HAGGERTY WYGRYWA W WALCE ROKU

W walce wieczoru gali ONE: For Honor doszło do starcia pomiędzy broniącym tytułu, doskonałym zawodnikiem Muay Thai, Sam-A Gaiyanghadao (366-46-9), a brytyjskim fighterem, Jonathanem Haggertym (15-1). Niespodziewanie Anglik wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i wywalczył pas mistrza ONE Super Series w wadze super muszej. [Czytaj więcej]

DOMINIK ZADORA PODWÓJNYM MISTRZEM

Dominik Zadora po DSF Kickboxing Challenge 22 został mistrzem już drugiej federacji, bowiem wcześniej wywalczył pas Fight Exclusive Night pokonując faworyta Łukasza Pławeckiego. Podobnie było i tym razem, zawodnik Artnox piekielnie silnymi kopnięciami szybko, bo już w drugiej rundzie wywalczył zwycięstwo. Posłuchaj co powiedział po ogromnym sukcesie. [Czytaj więcej]

NAJLEPSZY ZAWODNIK MP K-1 - KAMIL ROŚCIŃSKI

Kickboxing - K-1

Młody reprezentant Samuraja Sanok, Kamil Rościński po raz kolejny spotkał się z Wojciechem Kazieczko na mistrzostwach Polski K-1. Przed rokiem był to półfinał, a tym razem Panowie spotkali się w walce o złoto. Udało nam się porozmawiać z najlepszym zawodnikiem mistrzostw Polski K-1 na temat samej imprezy, nadchodzącej walki o pas zawodowego mistrza Polski PZKB oraz o długo oczekiwanym powrocie w szeregi DSF Kickboxing Challenge. [Czytaj więcej]

KKM 20: REWANŻ TRZEŚNIEWSKIEGO ZE STRZEMIŃSKIM

Do niezwykle ciekawego rewanżu dojdzie podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów 20, która jest zaplanowana na 23 listopada w Wyszkowie. Powracający medalista mistrzostw Polski i świata, Piotr Trześniewski-Tryc z Gimnazjonu Kuźni Wyszków spotka się z Danielem Strzemińskim z Akademii Lwa Bemowo Warszawa. Będzie to rewanż za walkę ze stycznia 2017 roku. [Czytaj więcej]