EFN: MICHAŁ MARSZAŁ vs KRYSTIAN BERNATOWICZ O PAS MP

Do starcia na szczycie kategorii do 60 kg dojdzie 8 czerwca w Bydgoszczy na gali Envio Fight Night. W rewanżu za walkę na tegorocznych mistrzostwach Polski K-1 zobaczymy zawodnika Golden Dragon Bydgoszcz, Michała Marszała, który da rewanż reprezentantowi Fightera Wrocław, Krystianowi Bernatowiczowi. Pojedynek będzie walką wieczoru, a w stawce znajdzie się pas zawodowego mistrza Polski PZKB.

Zawodnik z Bydgoszczy ten rok ma doskonały. Najpierw pokonał Dominika Tomicę na gali DSF Kickboxing Challenge 19 w Warszawie, później został mistrzem Polski kickboxingu w formule low kick. Pod koniec kwietnia dorzucił do tego tytuł mistrza Polski w formule K-1. Na sanockiej imprezie już w pierwszej walce spotkał się podopiecznym Tomasza Skrzypka. Bydgoszczanin wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Ponadto Marszał w tym roku stoczył już jeden rewanż. Pokonany przez niego w styczniu na DSFie, Dominik Tomica z Paco Team Katowice spotkał się z nim w finale mistrzostw Polski w formule low kick. W ich drugim tegorocznym starciu po raz drugi górą był Marszał.

Bernatowicz w tym roku startowała amatorsko na jednej imprezie centralnej, wspomnianych mistrzostwach Polski w formule K-1, które odbywały się w podkarpackim Sanoku. Podopieczny Tomasza Skrzypka ma na swoim koncie walkę w organizacji DSF Kickboxing Challenge. Trenujący we Wrocławiu zawodnik spotkał się z Dominikiem Tomicą podczas DSF 13 we Wrocławiu. Tamten pojedynek zakończył się jego porażką. W czerwcu zeszłego roku stoczył walkę o pas zawodowego mistrza Polski, w której zmierzył się z Patrykiem Kuryłkiem. Reprezentant Wrocławia uległ podopiecznemu Jerzego Engela z MKS Wicher Kobyłka niejednogłośną decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.