WKN: ANTONIO SILVA ZNÓW ZAWALCZY W KICKBOXINGU

Zwolniony z UFC, Antonio 'Big Foot' Silva łapie się wszelkich walk. Tym razem Brazylijczyk ma zaplanowaną walkę o pas mistrza świata WKN w australijskim Auckland. W listopadzie spotka się z Francuzem, Tony'm Gregorym. Pojedynek jest walką wieczoru gali na antypodach.

Francuz, który jest mistrzem świata WKN na zasadach K-1 jest znanym wszystkim fanom kickboxingu obieżyświatem. Rywalizował w wielu różnych miejscach zarówno w kickboxingu jak i w boksie. Ma na swoim koncie między innymi walkę z Izu Ugonohem, którą stoczył w Australii na gali bokserskiej. Polak nie dał mu żadnych odprawiając go z kwitkiem w drugiej rundzie. Zresztą reprezentant trójkolorowych nie mógł liczyć również na wielką karierę w kickboxingu, a zdobycie pasa WKN jest dla niego prawdopodobnie największym sukcesem w karierze. Na pewno warto przyjrzeć się liście rywali, z którymi się mierzył, bowiem znajdziemy tam gwiazdy kickboxingu. W tym kontekście warto wspomnieć o walkach z Zabitem Samedovem, Azemem Matsukajem, Danielem Ghitą, Badrem Harim czy słynnym Bobem Sappem.

Antonio Silva ma na swoim koncie jedną walkę w kickboxingu. Brazylijczyk, który w MMA pokonał min. legendarnego Fedora Emelianenko ma w swoim dorobku starcie z Rico Verhoevenem. 'Pezao' spotkał się z największą gwiazdą kickboxerskich ringów podczas Glory 46 w Chinach i pojedynek zdecydowanie nie poszedł po myśli Silvy. Od tamtego czasu Brazylijczyk walczy w MMA, chociaż jak widać można go skusić również na walkę w kickboxingu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.