OFC4: ZANIEWSKI, WALKÓW I BINIENDA W KARCIE WALK

Trzech reprezentantów Polski zobaczymy na sobotniej gali Oktagon Fight Club IV: Silesian War w czeskim Frydek Mistek. W walce wieczoru były pretendent do pasa FEN, Stanisław Zaniewski spotka się z mistrzem Słowacji i Europy WKN, Milanem Kratochvilą z Boxerna Bratysława. Ponadto zobaczymy Przemysława Walkówa z Wataha Gulej Team/Fighter Wrocław i Przemysława Biniendę z Polonii Leszno.

Reprezentujący Kruk Gym Kalisz, Zaniewski wystąpi w walce wieczoru przeciwko bratysławskiemu wojownikowi. Doświadczony na galach King of Kings reprezentant Kalisza pochodzący z Białorusi stanie naprzeciw mistrza Słowacji i Europy organizacji WKN, która przez ostatnie lata była uznawana za jedną z najlepszych w zawodowym kickboxingu. Były rywal Radka Paczuskiego podejmie Milana Kratochvilę, wschodzącą gwiazdę kickboxingu ze stolicy Słowacji. Reprezentant naszych południowych sąsiadów walczył już z Polakiem. Dwa lata temu spotkał się z mistrzem DSF Kickboxing Challenge w wadze do 81 kg, Kamilem Jenelem.

Reprezentujący Gulej Fight Team oraz Fighter 1992 Wrocław, Przemysław Walków jest medalistą mistrzostw świata ISKA. Ponadto zawodnik z dolnego śląska walczy również na imprezach organizowanych przez World Kickboxing Network. W swojej ostatniej walce spotkał się z Bartłomiejem Wydrą i pojedynek na gali One to One w Lublinie został uznany za nieodbyty na skutek kontuzji Bartka. Przemek zawalczy z Pavelem Parcharem z Thaiboxing Gym Żylina. Słowak to doświadczony amator, który ma na swoim koncie pojedyncze pojedynki na galach zawodowych.

Trzecim Polakiem, który zawlaczy w formule K-1 jest Przemysław Binienda z Polonii Leszno. Przemek to mistrz Polski młodzieżowców w formule full-contact, a także pięściarz zawodowy, który jeździ po Europie i świecie tocząc swoje pojedynki. Teraz zawodnik z Wielkopolski postanowił spróbować swoich sił w formule K-1, a jego przeciwnikiem będzie Ondrej Korc z Pretorian Fight Club Ostrawa. Jest to dobrze znany kibicom organizacji Octagon Fight Club zawodnik, który występował już na ich galach. Ponadto to bardzo doświadczony fighter na amatorskich ringach i uczestnik wielu walk półzawodowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.