REWANŻ EL BAKOURI vs BOUZID O WAKUJĄCY PAS ENFUSION

Paweł Sawicki, Informacja własna

2019-07-19

Organizacja Enfusion w dalszym ciągu prężnie działa na europejskim rynku. Po raz kolejny zobaczymy imprezę w niemieckim Darmstadt, którą współorganizuje DK Fight Promotion. Podczas gali zaplanowanej na 7 września nie zabraknie ciekawych postaci oraz walki o pas Enfusion.

W walce wieczoru Marokańczyk, Khalid El Bakouri spotka się z Anisem Bouzidem w pojedynku o wakujący pas organizacji w wadze do 85 kg. Jeden z braci el Bakourich ostatni raz pojawił się w ringu Enfusion podczas gali w Groningen, na której zastopował w trzeciej rundzie Edwina Martirosyana z Armenii. Co ciekawe Khalid walczył na jednej z gal Enfusion z Kamilem Jenelem, a parę lat później miało dojść do rewanżu za tamten pojedynek na polskiej gali. Niestety z powodu kontuzji El Bakouri wycofał się z walki na DSF 12. Teraz Marokańczyk ma szansę wywalczyć wakujący pas holenderskiej organizacji. Równie ciekawy jest fakt, że el Bakouri zajmuje ósme miejsce w rankingu Enfusion, natomiast Bouzid jest uplasowany na piątej pozycji. Belg swoją ostatnią walkę stoczył na Enfusion 82 we francuskim Orchies, na którym rozprawił się przez TKO z Aristode Quitusisą. Obydwaj spotkali się już ze sobą na gali MTK 2, na której Belg pokonał Marokańczyka przez decyzję.

Na gali zobaczymy jeszcze kilku znajomych zawodnikow. Weteran Enfusion, Regilio van den Ent spotka się z Shkodranem Beselim, znany z DSFu, Andrej Bruhl zawalczy ze Stefanosem Baglatsakosem, a reprezentujący Polskę, Jarosław Lier spotka się z Besmirem Helshanim. Poniżej pełna rozpiska zarówno karty głównej, jak i gali Enfusion Talents.

Walka wieczoru:
Pojedynek o wakujący pas mistrza w wadze do 85 kg:

Khalid El Bakouri vs Anis Bouzid

Karta główna:
Shkodran Veseli vs Regilio van den Ent
Andrej Bruhl vs Stefanos Baglatsakos
Juri De Sousa vs Filip Topic
Cindy Silvestre vs Hara Dimi
Philipp Hafeli vs Karim Allouss
Seif Harnafi vs Artur Schrerer

Enfusion Talents:
Jetron Beijera vs Okan Celikdal
Jaroslaw Lier vs Besmir Helshani
Kevin Henneken vs Mee Sue
Besnik Bejeti vs Magli Bengu
Sandro Zulcic vs Eren Kara
Aylina Angel vs Lucielle Verhoef
Kerem Can Mezineler vs Kaschmir Mobaritz