DSF: DUBA WSKRZESI ORGANIZACJE? JEST OŚWIADCZENIE

Redakcja, Informacja własna

2019-08-09

Niewykluczone, że organizacja DSF będzie chciała jeszcze wrócić na rynek, ale odbudować markę jaką zbudowali poprzez wiele lat nie będzie łatwo. Kamil Jenel w swoim klubie gościł ostatnio Piotra Pająka, który prowadzi kanał Podróże Wojownika. Mistrz DSF dał do zrozumienia, że Sławomir Duba będzie chciał wskrzesić organizacje i wrócą na rynek. Miejmy nadzieje, bo była to jedna z czołowych organizacji K-1 w Europie i niewątpliwie największa w naszym kraju, która zapowiadała się bardzo ciekawe przy współpracy z TVP Sport.

Nie wygląda to już tak dobrze, gdy do głosu doszedł menadżer Artur Gwoźdź, który w rozmowie z portalem fightsport.pl przyznał, że Dominik Zadora nie dostał jeszcze wypłaty za ostatnią walkę, gdy zdobył mistrzowski pas. Jest to kuriozalna sytuacja, która się powiększa, bo zawodnicy o całym zamieszaniu i problemach organizacji dowiedzieli się parę godzin przed wydarzeniem w Nowym Sączu. Mieli do wyboru odwołać swoje walki, albo nie zmarnować ciężkich przygotowań i pokazać się z dobrej strony w telewizji. 

BREAKING: Po naszym artykule jak i następnych wywiadach, gdzie jest poruszana organizacja mamy jakąś odpowiedz. Na oficjalnej stronie federacji pojawiło się oświadczenie, w którym możemy doczytać, że są na dobrej prostej, aby wrócić z projektem.