NORBERT JOB KOLEJNYM POLAKIEM W ENFUSION

Reprezentujący klub Halny Nowy Sącz, Norbert ‘Spejson’ Job niebawem stoczy najważniejszy pojedynek w swojej karierze. Młody podopieczny Łukasza Pławeckiego pojedzie do Rzymu, by 28 marca na gali Enfusion spotkać się z Albańczykiem, Emanuelem Lulajem. Pojedynek będzie walką rankingową.

Reprezentant Halnego swoje zawodowe szlify zdobywał na galach HFO oraz Grandzie Pro. W swoim ostatnim występie podopieczny Łukasza Pławeckiego znokautował wysokim kopnięciem Kamila Kotkiewicza z Fight Gymu Lublin, który z pewnością kandyduje do miana nokautu 2019 roku. Wcześniej rozprawił się z Łukaszem Szecówką z Częstochowy czy Tomaszem Koniecznym. Uznawany za wielki talent polskiego kickboxingu zawodnik po raz pierwszy wejdzie na dużą międzynarodową scenę, co jest oczywiście ogromnym wyróżnieniem i szansą dla Sądeczanina. 

Jego przeciwnikiem będzie Emanuele Lulaj, mieszkający w Rzymie Albańczyk, który ma na swoim konice liczne sukcesy. Warto tutaj wspomnieć, że rywalizuje na imprezach uznawanej za najlepszą w tej części świata organizację amatorską, WAKO. Na zawodowstwie wywalczył między innymi tytuł mistrza świata mało znanej organizacji WCTS. Wspomniane trofeum wywalczył w listopadzie zeszłego roku. Ponadto walczył na gali Tatneft w rosyjskim Kazaniu, na którym zmierzył się z Aleksandrem Dmitrenko.

Od grudnia zeszłego roku organizacja Enfusion ponownie jest pokazywana w polskiej telewizji. W tej chwili fani kickboxingu mogą oglądać jedną z najlepszych organizacji kickboxingu na świecie za pośrednictwem telewizji TVP Sport. Zapraszamy więc przed telewizory już 28 marca. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.