ZNANA DOKŁADNIE KONTUZJA BADRA HARIEGO

Niestety walka Badra Hariego z Rico Verhoevenem po raz drugi zakończyła się kontuzją marokańskiego weterana. Mamy już oficjalne potwierdzenie ze strony holenderskiego Mike’s Gym, który przez wiele lat reprezentował Marokańczyk. Głównego szkoleniowca ekipy z Amsterdamu widzieliśmy w narożniku Hariego podczas wspomnianej walki z mistrzem Glory. 

Według oświadczenia klubu ze stolicy Niderlandów Marokańczyk będzie potrzebował od czterech do sześciu tygodni przerwy zanim będzie mógł wrócić do treningów. Oczywiście Hari nie będzie wtedy trenował na pełnych obrotach, a raczej delikatnie będzie wchodził w treningi. Kontuzja, jakiej doznał weteran ciężkiego K-1 to zerwanie więzadła kostki. 

Sam zawodnik został odtransportowany z ringu przez zespół medyczny zabezpieczający cały event. Znany kickboxer był później widziany w jednym z nocnych klubów. Na razie nic nie wiadomo o trzecim starciu między dwoma przedstawicielami różnej ery kickboxingu. Wydaje się jednak pewne, że do trzeciej walki dojdzie, zważywszy na to, że obydwa eventy Collision były niewątpliwym sukcesem i tak samo zapowiada się trzeci event z tej serii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.