FSC 3: JURAS vs KRUZEL W WALCE WIECZORU

Już 21 marca odbędzie się trzecia odsłona First Step Championship! Tym razem miejscem zmagań fighterów będzie lęborska hala widowiskowo-sportowa przy ul. Piotra Skargi 52.

Lęborska gala FSC 3 'Agoga Show' przewiduje w sumie, aż 13 pojedynków (w tym, 9 walk MMA oraz 4 walki K-1). Wśród zawodników, których zobaczymy na marcowym widowisku będą miedzy innymi Karol Kruzel, Jerzy 'Juras' Wroński, Szymon " Taxi Złotówa" Wrzesień, Mateusz Pawlik, czy Oskar Herczyk. Będzie to zdecydowanie największe dotychczas wydarzenie naszej organizacji.

W walce wieczoru wystąpi Jerzy 'Juras' Wroński. Znany również ze sceny muzycznej reprezentant legendarnego klubu Palestra Warszawa Team to dziesięciokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu, Wicemistrz Świata w Kickboxingu, a także zdobywca Pucharu Świata w kickbokserskiej formule K1. Podopieczny trenera Łukasza Roli ma za sobą 12 zawodowych pojedynków w formule K1 i może pochwalić się zawodowym bilansem 9-3. Jurek zawalczy w formule K1 kat. wagowa 75kg. Rękawice z nim zmierzy najbardziej utytułowany lęborski kickboxer Karol Kruzel.

Znany lęborskiej publiczności zawodnik ma bardzo bogate amatorskie i zawodowe doświadczenie kickboxerskie. 28-letni lęborczanin to między innymi Mistrz Polski w Kickboxingu, dwukrotny wicemistrz Polski w Kickboxingu, dwukrotny medalista Pucharu Świata w Kickboxingu, brązowy medalista Pucharu Europy w low kick. W zawodowym rekordzie posiada 6 cennych zwycięstw i zaledwie jedną porażkę. Karol do zawodowych pojedynków miał wrócić już jesienią podczas naszej gali FSC 2 "Kaszubskie Pranie", która odbyła się w Bytowie, lecz wtedy kilkadziesiat godzin przed walka dostaliśmy informację z Rumunii o kontuzji jego przeciwnika. Tym razem jesteśmy ubezpieczeni na taką sytuację, a jego starcie w Lęborku będzie jednym z najmodniejszych zestawień kickbokserskich w naszym kraju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.