MFC 12: PAWEŁ JĘDRZEJCZYK ZAWALCZY O PAS

Tak jak zapowiadano MFC 12 to będzie wyjątkowa gala i nie zabraknie niespodzianek. Po raz pierwszy w historii organizacji, odbędzie się pojedynek o pas mistrzowski MFC w kategorii do 80 kilogramów. W tym historycznym pojedynku zobaczymy Pawła Jędrzejczyka, który będzie chciał wrócić na tor zwycięstw w starciu z Mohamedem Zenasni.

Biało-Czerwony to pięciokrotny zawodowy Mistrz Świata K-1 i Muay Thai. Popularny 'wergi' walczył dla największych i najbardziej prestiżowych organizacjach kickboxingu na świecie. Dodatkowo jako pierwszy Polak walczył na legendarnych stadionach w Tajlandii. Paweł w poprzednim roku zadebiutował w Glory. Na 27 edycji sposób na niego znalazł Richard Abraham. Jędrzejczyk odbudował się na kolejnych galach MFC, gdy pewnie na kartach punktowych pokonał reprezentanta Grecji i Czech. W ostatniej walce wrocławianin dostał kolejną szansę od Glory. Był to kolejny pojedynek w Chicago, tym razem na 38 edycji pokonał go Daniel Morales.

Szesnastego września w Zielonej Górze, 37-letni wojownik będzie chciał ponownie odkuć się po ostatniej porażce. Pojawi się on już po raz dziesiąty w ringu organizacji, gdzie podejmie reprezentanta holenderskiego Petres Gym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.