GLORY 45: ALIM NABIYEV vs NIEKY HOLZKEN

Nie dojdzie do kolejnej walki Nieky'ego Holzkena z Yoannem Kongolo na Glory 45 w Amsterdamie. Szwajcar wycofał się z pojedynku, a jego miejsce zajmie Rosjanin, Alim Nabiyev. Pojedynek będzie co-main eventem gali.

Rosjanin jest znany fanom kickboxingu ze względu na swoje zwycięstwa nad Armenem Petrosyname, francuskim mistrzem Muay Thai, Yohanem Lidonem, Azizem Kallahem czy Chadem Sugdenem. Dla Rosjanina będzie to debiut w organizacji Glory i na pewno chciałby odcisnąć bardziej znaczące piętno w tej federacji niż jego rodak, Aleksander Setsurenko, który spektakularnych sukcesów w Glory nie odniósł ale też tanio skóry nie sprzedał. Wielu fanów cieszy się z tego, że Nabiyev zawalczy z Holzkenem nie Kongolo, bowiem Holender ze Szwajcarem walczyli ze sobą już nie raz i uważają, że kolejna walka nic nie wnosiłaby do świata kickboxingu.

Walką wieczoru gali ma być starcie o pas mistrza wagi piórkowej Glory. Broniący tego tytułu były mistrz wagi lekkiej, Robin van Roosmalen zmierzy się z reprezentującym słynnym Mike's Gym, byłym mistrzem dywizji piórkowej, Sergiejem Adamczukiem z Ukrainy. Ponadto zaplanowano turniej w wadze półciężkiej z udziałem Michaela Duuta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.