NIGHT OF WHITE BEARS 4: KOLEJNA WALKA ZUGAJA

Osiemnastego listopada w Białymstoku odbędzie się już czwarta edycja ciekawej organizacji Night Of White Bears. Na tym wydarzeniu zobaczymy starcia w boksie tajskim, kick-boxingu, karate, ale również w MMA. Najważniejsze będą walki zawodników publiczności, którymi mogą się popisać.

W walce wieczoru pojawi się syn promotora czyli Cezary Zugaj Junior, który będzie szukał kolejne sukcesu w Muay-Thai. Tym razem na przeciwko niego stanie Fabien Le Du reprezentujący Francję. Cezary nie tak dawno, bo w maju odniósł ważne zwycięstwo w meczu Polska-Tajlandia, gdy znokautował Farmongkola Leangpraserta. Pojedynek odbędzie się na dystansie pięciu rund po trzy minuty.

W formule K-1 możemy spodziewać się 'fajerwerków', ponieważ do ringu wejdzie młody talent Artur Baradyn, który zmierzy się z Amirem Mohammadem Ghadimi. Dla zawodnika publiczności starcie z Irańczykiem będzie niewątpliwie jednym z największych wyzwań. Reprezentanta Human Białystok widzieliśmy ostatnio w topowej organizacji King Of Kings, gdy po wojnie przegrał z mocnym jaki doświadczonym rywalem.  Przypomnijmy, że Amir przegrywał już z Patrykiem Besztą-Borowskim, więc wierzmy w sukces drugiego z Biało-Czerwonych.

Pojedynek wspominam jednocześnie dobrze i źle. Dobrze dlatego, że była to w miarę twarda walka, w której nie brakowało ostrych wymian i wydaje mi się, że był to najmocniejszy rywal, z jakim do tej pory walczyłem. Źle dlatego, że nie spodziewałem się, aż takiej różnicy w sile i koniec końców przegrałem tej pojedynek. Co do walki to na pewno muszę poprawić wiele aspektów ale na ten moment skupiam się na sile oraz kopnięciach - powiedział nam Baradyn po ostatnim ważnym starciu.

Ponadto w walkach amatorskich zobaczymy Adama Zugaja, Adama Sadowskigo, Artura Kozłowskiego, Sylwie Jurguć czy Zuzannę Perkowską. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.