MFC 13: KAZIECZKO STOCZY TRZECIĄ WALKĘ W FEDERACJI

Szesnastego grudnia w Nowej Soli odbędzie się gala MFC z numerem 13. W karcie walk nie zabraknie oczywiście Wojciecha Kazieczki, który jest wskazywany na jedną z dużych młodych nadziej. Będzie to kolejne Polsko-Słowackie starcie podczas wydarzenia Tomka Makowskiego. Reprezentant Funfit Boxing Team podejmie Petera Barana z Fire Gym.

Zawodnik z Zielonej Góry to młody, perspektywiczny, walczący widowiskowo zawodnik. W organizacji MFC walczył już dwukrotnie, a w ostatniej walce przed własną publicznością pokonał po znakomitej wojnie Kevina Schotza.

Wojtek od samego początku ruszył po drugie zwycięstwo w federacji MFC. Były to skuteczne niskie kopnięcia oraz kopnięcia na tułów. Doszły też hai kicki, jednak nie robiły one większego wrażenia na Niemcu. Kevin zamykał naszego reprezentanta w narożniku i próbował zaskoczyć mocną serią ciosów. Pod koniec rundy Kazieczko kolejnymi kolanami i podbródkami zachwiał rywalem, który ostatecznie wytrwał. W drugiej rundzie zawodnik z Funfit Boxing Team nie zmierzał odpoczywać i dalej atakował, ale z czasem było widoczne jego duże zmęczenie. Kompletnie rozbity i oszołomiony Schotz przyjmował kolejne uderzenia, ale dalej próbował zaskoczyć. Kazieczko zdecydowanie górował, a sędzia dwa razy liczył Niemca na stojąco. Kevin miał mocno widoczne rozcięcie na głowie i cutmen uzasadnię przerwał ten pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.