DSF KB 13: REWANŻ TURYŃSKI-POTURAK O PAS WAKO PRO

3 lutego na gali DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu dojdzie do rewanżowej walki o mistrzostwo świata WAKO PRO wagi superciężkiej pomiędzy Michałem Turyńskm a legendarnym Dzevadem Poturakiem z Bośni i Hercegowiny. To jedna z dwóch hitowych wiadomości ogłoszonych na dzisiejszej konferencji prasowej. Drugą jest podpisanie kontraktu z Różą Gumienną, poprzednio związaną z federacją FEN.

Pojedynek Turyński-Poturak o pas mistrza WAKO PRO w formule Low-Kick będzie najważniejszą przystawką przed walką wieczoru o pierwszy w historii tytuł DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 86 kilogramów. Zmierzą się o niego Maksymilian Bratkowicz (GymFight Wrocław) i Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań).

Michał Turyński to najlepszy polski kickbokser królewskiej kategorii. Największy sukces odniósł w 2016 roku, pokonując na gali w Sarajewie Poturaka i odbierając mu tytuł mistrza świata. Teraz dojdzie do rewanżu na terenie Polaka.

Cieszę się, że zmierzę się z nim w moim ukochanym mieście i dziękuję federacji DSF Kickboxing Challenge za taką możliwość. W marcu 2016 jechaliśmy do Sarajewa we dwóch z trenerem. Mieliśmy misję do wykonania i udało się zdetronizować króla. Poturak może teraz marzyć o zabraniu mi mistrzowskiego pasa, ale to ja wygram tę walkę – zapewnia 31-letni Turyński.

Już 3 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się pierwsza tegoroczna wielka impreza kickbokserska – DSF Kickboxing Challenge 13. W walce wieczoru o pierwszy w historii federacji mistrzowski pas w kategorii do 86 kg zmierzą się dwaj złoci medaliści amatorskich mistrzostw świata – Maksymilian Bratkowicz i Mateusz Kubiszyn. Bilety są dostępne na ticketclub.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.