TURNIEJ ZAMIAST WALKI O PAS NA K-1 FESTA

Pozytywne trzęsienie ziemi w japońskim kickboxingu. Po konflikcie między Team Try Hard i Krush, czyli właścicielem marki K-1 Japan, wycofano elektryzującą całą Japonię walkę mistrza, Taigi z Takeru. Mimo wszystko, japońska organizacja zaskoczyła, bowiem zamiast jednej walki, odbędzie się 8-osobowy turniej o pas, którego pozbawiono członka gymu Try Hard.

Obsada jest naprawdę doskonała. W zastępstwie za Taigę pojawi się w ringu ostatni człowiek, który pokonał mistrza K-1 Japan, Stauros Exakoustidis. W półfinale zwycięzcą tego pojedynku spotka się ze zwycięzcą rywalizaji pomiędzy mistrzem Krush, Masanabu Goshu z mistrzem organizacji W5, Timurem Nadrovem. W drugiej cześci drabinki zobaczymy mistrza Rebels Muay Thai, Suareka Rukkukamui, który stanie naprzeciw mistrzowi Rise, Kosuke Komiyamie. Ostatnia para ćwierćfinalistów to pojedynek pomiędzy byłym mistrzem świata ISKA, Kojim oraz byłym mistrzem K-1 i Krush, Hirotaką Urabe.

K-1 Festa będzie świętem dla fanów kickboxingu, bowiem podczas gali w stawkach pojedynków znajdą się wszystkie pasy organizacji. Zobaczymy min. Chingiza Allazova czy Antonio Plazbata, czyli dwa wielkie objawienia zeszłego roku w światowym kickboxingu. Każdy znajdzie coś dla siebie, a osoby śledzące na bieżąco japoński kickboxing zgodnie twierdzą, że będzie to jedna z najlepszych imprez kickboxerskich w Japonii ostatnich lat. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.