DSF: OŚWIADCZENIE W SPRAWIE TURYŃSKI-SARARA

Na adres redakcji Sporty-Walki.org napłynęła treść oświadczenia szefa DSF Kickboxing Challenge Sławomira Duby, w związku z wypowiedziami Michała Turńskiego i Tomasza Sarary.

Pragnę odnieść się do wypowiedzi Tomka Sarary, która pojawiła się w środę, tj. 15 sierpnia na portalu sporty-walki.org. Chciałbym prosić wszystkich naszych zawodników – nie tylko Tomka – o wstrzemięźliwość w wypowiedziach dotyczących innych kickboxerów. Rozumiem, że nie wszyscy muszą się lubić, tak jak bywa to w życiu, ale należy się szacunek dla sportowców. Każdy z nich poświęca tej dyscyplinie wiele czasu, niejednokrotnie kosztem wielu wyrzeczeń, wylewając hektolitry potu na treningach, okupionych kontuzjami, urazami itp. Dążąc do najlepszej formy, tak by móc mierzyć się z najlepszymi. Wiem, że takie cele właśnie przyświecają zarówno Tomkowi Sararze, jak i Michałowi Turyńskiemu. Dlatego są zawodnikami DSF Kickboxing Challenge. Dokonania obu zasłużyły na nasze uznanie i cieszymy się, że mogliśmy podpisać kontrakty z tak utytułowanymi zawodnikami, którzy tak wiele zrobili dla rozwoju kickboxingu w Polsce. Tego nie można kwestionować i za to należy się uznanie i szacunek obu wspaniałym wojownikom.

Celem naszej federacji jest dalszy rozwój dyscypliny, jak i promocja najlepszych zawodników – co za tym idzie konfrontowanie najlepszych. Na niedawnej konferencji prasowej ogłosiłem, że jeszcze w tym roku, rozpoczniemy turniej w królewskiej kategorii ciężkiej. Zarówno Tomek jak i Michał brani są pod uwagę i już niedługo będą mieli szansę udowodnienia w ringu swoich nietuzinkowych umiejętności.

Sławomir Duba,
Prezes DSF Kickboxing Challenge

Czytaj więcej o konflikcie Sarara-Turyński:

>> ARTUR GWÓŹDŹ: TURYŃSKI ZAMKNIE KRYTYKOM JADACZKI <<
>> TOMASZ SARARA: TO K***A WSTYD WALCZYĆ Z TURYŃSKIM <<
>> MICHAŁ TURYŃSKI OBRONI WAKO PRO, POTEM SARARA <<

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.