38 GRANDA NA PIĘŚCI I GIRY 24 LUTEGO W WARSZAWIE

Już 24 lutego odbędzie się kolejna impreza sygnowana logiem Warszawskiej Grandy. Ponownie w warszawskim Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskiej 6A, odbędą się walki w formułach K-1. Polski Związek Kickboxingu obejmuje sportowy patronat nad imprezą.

Przypomnijmy- Warszawska Granda to cyklicznie odbywające się amatorskie zawody, których początek sięga jesieni 2015 roku. W ciągu 3 lat odbywały się aż 36 razy, za każdym niemal razem notując większą ilość startujących zawodników. To właśnie na podwalinach amatorskich imprez sparingowych powstała zawodowa gala Granda PRO. Do spółki tworzą ewenement na skalę kraju- pod jednym szyldem organizowane są zarówno imprezy amatorskie jak i zawodowe, dzięki czemu najlepsi zawodnicy mają szansę na realny sportowy „awans”. Obecnie, nazwiska niektórych uczestników imprez z pod szyldu Grandy pojawiają się na fightcardach organizacji DSF KC czy KOK, a także na amatorskich Mistrzostwach Polski K-1 Rules. 
Karol Łada- były zawodnik, obecnie trener w LFC i twórca Warszawskiej Grandy na pięści i giry wyjaśnia: „Cel jest prosty- stworzyć warunki zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym zawodnikom do zdobywania doświadczenia, zaś trenerom możliwości pracy nad warsztatem”.

Bez wątpienia długo nie było w tej części Polski imprezy dającej w dłuższej perspektywie realne możliwości na rozwój kariery. 24 lutego – Legia Fight Club. 

Kontakt do organizatora:
Karol Łada karollada.wwa@gmail.com , 730-005-225

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.