ZAWODNICY ŻEGNAJĄ TRENERA SKRZYPKA

Bez wątpienia śmierć Tomasza Skrzypka wstrząsnęła nas wszystkich... Zawodników, których dotknęła ta informacja jest mnóstwo i niedowierzanie. Niestety jest to następny przykład i fakt, że każdego życie jest po prostu kruche.. Szacunek dla Tomka należy się na zawsze, a w naszym kraju należy mu się miano legendy!

- Nie wiem co napisać ... tyle lat się znaliśmy. Trenerze, Przyjacielu, spoczywaj w pokoju i do zobaczenia po drugiej stronie kiedyś [*] - napisał Damian Janikowski.

- Przyszła do mnie najgorsza wiadomość. Mój najlepszy trener jakiego miałem zmarł Tomasz Skrzypek na zawsze zostaniesz w mojej pamięci [*]. Trener jest jak drugi ojciec, przyjaciel !!! Dzięki Tobie jestem tu gdzie jestem teraz uwierzyłeś we mnie najbardziej i poprowadziłeś mnie na szczyty !!! Dziękuje za wszystko !!! Do zobaczenia po drugiej stronie !!!Byłeś dla mnie jak OJCIEC !!!  - napisała Nalepka.

- Nigdy Cię nie zapomnę, przez dwa tygodnie które spędziłem z Tobą podczas ostatnich przygotowań naprawiłeś moja głowę i tak jak powtarzałeś „ to głowa walczy nie ciało” dziękuje Ci za wszystko za wiele lat przyjaźni i częstych rozmów o, których tylko my wiemy. Spoczywaj w spokoju i trenuj mnie dalej proszę tam z góry TRENERZE - napisał Szreder.

Wpisów zawodników i nie tylko jest mnóstwo, więc ciężko tu wszystkich wspomnieć.. Żegnaj Trenerze, zostanie w naszej pamięci!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.