HFO AIM HIGHT: ODMRAŻANIE POLSKIEGO K-1

Kolejna gala najlepszego zawodowego K-1 w Polsce odbędzie się już 13 czerwca w Warszawie. Po raz pierwszy w historii sporty walki zawitają do studia TVP przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Jest to przełomowy moment nie tylko dla K-1 ale i dla całego środowiska sportów walki.

Karta walk gali HFO Aim High składa się z pięciu pojedynków, z których każdy gwarantuje emocje od pierwszego gongu do... gongu kończącego walkę. Na naszej poprzednich galach ponad 70% walk kończyło się przed czasem, więc i teraz nie możemy obiecać kibicom walk na pełnym dystansie!

W walce wieczoru zmierzy się dwóch najefektowniej walczących polskich zawodników wagi lekkiej. Gęsiarz, który trenuje na codzień w Golden Glory Berlin, zmierzy się Patrykiem Radoniem, który sportowego rzemiosła uczył się w słynnym holenderskim Colosseum Gym. Takie zestawienie to gwarancja emocji od pierwszego do ostatniego gongu.

Na gali wystąpi też powracająca do K-1 Marta Waliczek, która zdążyła już zaznaczyć swoją obecność na galach kobiecego MMA. Naprzeciw "Wadery" stanie młoda i utalentowana Dominika Filec, która bez kompleksów rzuciła wyzwanie starzej i bardziej utytułowanej rywalce.

Karta walk:

70 kg: Michał Gęsiarz vs Patryk Radoń
61 kg: Marta Waliczek vs Dominika Filec
85 kg: Bartłomiej Domalik vs Tomasz Konieczny
93 kg: Rafał Korczak vs Karol Łasiewicki
60 kg: Jakub Syc vs Szymon Obroślak

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.