GLORY WRACA PO PONAD PÓŁROCZNEJ PRZERWIE

Największa organizacja kickboxingu ogłosiła powrót, wszystko wskazuje na to, że z historycznym rozmachem. 30 lipca pojawiła się wyczekiwana przez kibiców informacja o datach i kartach nadchodzących gal. Glory 76 i 77 zostaną połączone w dwudniowe wydarzenie zaplanowane na 2 i 3 października, odbędą się w dawnej bazie morskiej niedaleko Amsterdamu.

W pierwszej gali zobaczyć będzie można czteroosobowy turniej w wadze średniej. Yousri Belgaroui, Matj PeHáz, Ertugrul Bayrak i Ulric Bokeme, zawalczą o możliwość pojedynku z obecnym mistrzem Alexem Pereirą, który od dawna zabiega o zestawienie go z mistrzem wagi półciężkiej, Artemem Vakhitovem. Wśród pozostałych nazwisk pojawią się: Nordine Mahieddine, Junior Tafa, Luke Whelan, Mohamed Hendouf, Alim Nabiyev oraz Eyevan Danenberg.

W drugim wydarzeniu organizatorzy zapowiadają, co najmniej jedną walkę o pas, Cedric Doumbe zmierzy się z rywalem, którego nazwisko nie jest jeszcze ogłoszone. Zapowiadane są jeszcze dwie walki: Haruta Grigoriana z Yoannem Kongolo oraz Tyjaniego Beztati z Itayem Gershonem. Oprócz tego, rękawice skrzyżują zawodnicy wagi ciężkiej: D’Angelo Marshall, Martin Pacas, Antonio Plazibat i Arkadiusz Wrzosek.

Gala grudniowa zapowiadana jest, jako najbardziej spektakularna w historii Glory. Zobaczyć na niej będzie można między innymi obecnego mistrza wagi ciężkiej i supergwiazdora kickboxingu Rico Verhoevena, żywą legendę Badra Hari i fenomenalnego Jamala Ben Saddika.

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń pojawią się w nadchodzących tygodniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.